Violeta ir Maksim

Pora muzikuoja kartu nuo 2010-ųjų: iš pradžių Visagino kantri grupėje „Tu-Tu BanD“, Visagino kultūros centro liaudiškos muzikos kapeloje „Linksmuolė“, vėliau, kaip jie patys įvardija, – nepriklausomų muzikantų kapeloje, kur muzikuoja iki šiol. Nuo 2015 m. aktyviai koncertuoja su grupė „Aqua“.
Vestuvių muzikantai Violeta ir Maksim
Vestuvių muzikantai Violeta ir Maksim
Vestuvių muzikantai Violeta ir Maksim

Skambinkite mums jau dabar tel.+370 653 87643 arba rašykite: info@muzikasventems.lt

Paskubėkite! Ruoškitės šventei iš anksto – skambinkite jau dabar. Susisiekti
Maksim – country grupės „Tu-Tu BanD“ įkūrėjas, o Violeta šios grupės vokalistė. Jų atliekama muzika artima tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Jie patys rašo dainų tekstus ir kuria muziką. Jų dainos skamba Lietuvos, Latvijos, Estijos, Jungtinių Karalyščių, Rusijos radijo stotyse ir televizijos laidose. Šis duetas Jums puikiai pažįstamas iš LRT „Duokim garo“ laidų, nes Violeta ir Maksim yra Visagino liaudiškos muzikos kapelos „Linksmuolė“ nariai. Violeta – kapelos vokalistė, o Maksim – kontrabosistas. 2013 m. kapela LRT „Duokim garo“ laidos finale kapela tapo nugalėtoja. Aukštaitijos regiono seniausio ir populiariausio Lietuvoje liaudiškos muzikos festivalio „Grok, Jurgeli“ varžytuvėse kapela iškovojo pirmąją vietą. Molėtų kultūros centre vykusioje respublikinėje kaimo kapelų šventėje – varžytuvėse „Tai bent suvažiava, tai bent sugužėja“ kapelai „Linksmuolė“ atiteko „Publikos favoritų“ nominacija. 22 – oje Lietuvos kaimo kapelų ir liaudies muzikantų šventėje „Linksmoji armonika“, kuri vyko Utenoje, kapela buvo pripažinta geriausia ir pelnė pirmąją vietą. Kapela skina laurus ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Violeta Cvirkaitė-Bendelston

Violeta Cvirkaitė gimė ir augo Marijampolėje. Sako, dar visai mažytė pareiškusi, kad norinti tapti dainininke ir niekuo kitu. Dainuoti pradėjo nuo septynerių metų. Baigusi vidurinę mokyklą įstojo į Marijampolė kolegiją, pasirinkusi muzikos pedagogikos specialybę, kurią baigė 2009 metais, o jau 2011 m. baigė Vilniaus pedagoginį univeritetą, po to įgavo magistro laipsnį Lietuvos edukologijos universitete. Nuo 2013 m. studijuoja Latvijoje, doktorantūrą.

Šiuo metu Violeta – Zarasų meno mokyklos dainavimo spacialybės vyresnioji mokytoja, Visagino kūrybos namų renginių organizavimo, projektinio darbo, socializacijos skyriaus, Dienos centro vedėja, kuria ir stato miuziklus miuziklo studijoje „Viol@“, kurią pati ir įkūrė, taip pat yra menų (šokio ir teatro) mokytoja „Verdenės“ gimnazijoje.

Violetą galite atpažinti iš LNK projekto „Lietuvos balsas“, LRT laidos „Duokim garo“, kurioje dalyvavo su kapela „Linksmuolė“ bei BTV, LRT, Marijampolės, Alytaus televizijų sveikinimų koncerto laidų. Jų žymiausios dainos „Senam parke“, „Mamai“, „Su gandrais ir su lapais žaliais“, „Aš pamilau lauko gėlę“ ir kt.

Maksim Bendelston

Maksimas Bendelston gimė Daugpilyje. Buvo vos trejų, kai šeima gyventi persikėlė į Visaginą. Muzikuoti su draugais pradėjo jau būdamas paaugliu. Pajutęs, kad trūksta žinių, įstojo į Visagino muzikos mokyklą, kurią, sako, baigęs per dvejus su puse metų. Toliau – Vilniaus kolegija, kurią baigęs įgijo džiazo ansamblio vadovo specialybę, po to sekė Vilniaus pedagoginis universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas, o dabar kartu su Violeta studijuoja doktorantūrą Latvijoje.

Maksim – mokina groti klasikine gitara vaikus Zarasų meno mokykloje, taip pat ir Visagino meno mokykloje, vadovauja Visagino meno kūrėjų asociacijai „Fenikso skrydis“, o neseniai buvo pakviestas ir pradėjo dirbti Zarasų kultūros centre.